Leerlingen actief betrekken bij de les blijft voor veel leraren een uitdaging. De Amerikaanse onderwijsexpert Dr. Spencer Kagan ontwikkelde een coöperatieve aanpak voor lesgeven en klassenmanagement. Om Kagan succesvol te implementeren op school zijn 3 trainingen te volgen met verschillende instapniveaus.
Het resultaat
Training Kagan level 3 is een training van 2 dagen of 4 dagdelen. Deze training wordt gegeven door gecertificeerde trainers. Wat leer je tijdens deze training:
- didactische structuren bewust inzetten in de verschillende fasen van het lesmodel;
- bewuster vormgeven van onderwijsaanbod door keuzes te maken;
- nieuwe didactische structuren en hoe je werkt in coöperatieve projecten, inclusief ideeën voor toepassing in de praktijk.
Moment Coaching is onderdeel van dit level
Deze manier van coaching is ontwikkeld in samenwerking met duizenden leraren. Je krijgt duidelijke en gerichte feedback tijdens de les, zonder dat het de les verstoort. Meer informatie vind je op www.cooperatiefleren.nl
Expert
Downloads
Uitgaven
-
Spencer Kagan
Coöperatieve Werkvormen voor elke groep en ieder vak -
Spencer Kagan
Breinvriendelijk onderwijs beknopte uitgave -
Lambert Pennings, Denice Danielse, Carola Riemens, Mies van den Hemel
Goed van Start